Meisjes 5/6
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust De nummers 1 en 2 van de poule gaan door naar de halve finale poules
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-A Poule M5/6-A            
Parnassia 1 Het Kompas 1 3 0 0 9 10 1
St. Franciscus 1 De Pleiaden 1 1 1 1 4 4 3
Het Kompas 1 St. Franciscus 1 1 1 1 4 4 4
De Pleiaden 1 Parnassia 1 0 0 3 0 1 11
datum tijd veld wedstrijd uitslag
di, 19 maart 2019 16:00 3A1 Parnassia 1 St. Franciscus 1 1 - 2
di, 19 maart 2019 16:00 3A2 Het Kompas 1 De Pleiaden 1 2 - 0
di, 19 maart 2019 16:40 3A1 Parnassia 1 Het Kompas 1 0 - 6
di, 19 maart 2019 16:40 3A2 St. Franciscus 1 De Pleiaden 1 1 - 1
di, 19 maart 2019 17:20 3A1 Parnassia 1 De Pleiaden 1 0 - 3
di, 19 maart 2019 17:20 3A2 St. Franciscus 1 Het Kompas 1 1 - 2
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-B Poule M5/6-B            
De Toermalijn 1 De Pionier 1 2 0 0 6 6 0
Brederode Dalton 1 De Toermalijn 1 0 1 1 1 3 6 De Toermalijn heeft de strafschoppenserie gewonnen
De Pionier 1 Brederode Dalton 1 0 1 1 1 3 6
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 21 maart 2019 16:00 3A1 De Toermalijn 1 Brederode Dalton 1 3 - 3
do, 21 maart 2019 16:40 3A1 De Toermalijn 1 De Pionier 1 0 - 3
do, 21 maart 2019 17:20 3A1 Brederode Dalton 1 De Pionier 1 0 - 3
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-C Poule M5/6-C            
Parnassia 2 Parnassia 2 2 0 0 6 3 0
St. Franciscus 2 Het Kompas 2 0 1 1 1 2 3
Het Kompas 2 St. Franciscus 2 0 1 1 1 2 4
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 21 maart 2019 16:00 3A2 Parnassia 2 St. Franciscus 2 2 - 0
do, 21 maart 2019 16:40 3A2 Parnassia 2 Het Kompas 2 1 - 0
do, 21 maart 2019 17:20 3A2 St. Franciscus 2 Het Kompas 2 2 - 2
               
               
             
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  16:00 D1 0 0   -    
  16:00 D2 0 0   -    
  16:40 D1 0 0   -    
  16:40 D2 0 0   -  
  17:20 D1 0 0   -  
  17:20 D2 0 0   -  
einde voorronde Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-E Poule M5/6-E            
               
               
               
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 D1 0 0   -  
  15:00 D1 0 0   -  
  16:00 D1 0 0   -  
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-F Poule M5/6-F            
                 
                 
                 
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 D2 0 0   -  
  15:00 D2 0 0   -  
  16:00 D2 0 0   -  
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-G Poule M5/6-G            
                 
                 
                 
datum tijd veld wedstrijd   uitslag  
  14:30 D1 0 0   -  
  15:30 D1 0 0   -  
  16:30 D1 0 0      
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust Nummer 1 gaat door naar de halve finales              
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-K2 Poule M5/6-K2            
De Pleiaden 1              
De Pionier 1              
Het Kompas 2              
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 F2 De Pleiaden 1 nr 2  poule M5/6-B   -  
  15:00 F2 De Pleiaden 1 Het Kompas 2   -  
  16:00 F2 nr 2  poule M5/6-B Het Kompas 2   -  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-K3 Poule M5/6-K3            
Parnassia 2              
Het Kompas 2              
nr 2  poule M5/6-F              
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:30 F1 Parnassia 2 Het Kompas 2   -  
  15:30 F1 Parnassia 2 nr 2  poule M5/6-F   -  
  16:30 F1 Het Kompas 2 nr 2  poule M5/6-F   -  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-K4 Poule M5/6-K4            
nr 1  poule M5/6-D              
De Pleiaden 1              
nr 2 poule M5/6-G              
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:30 F2 nr 1  poule M5/6-D De Pleiaden 1   -  
  15:30 F2 nr 1  poule M5/6-D nr 2 poule M5/6-G   -  
  16:30 F2 De Pleiaden 1 nr 2 poule M5/6-G   -  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-K5 Poule M5/6-K5            
nr 1  poule M5/6-E              
De Toermalijn 1              
               
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 D1 nr 1  poule M5/6-E De Toermalijn 1   -  
  15:00 D1 nr 1  poule M5/6-E 0   -  
  16:00 D1 De Toermalijn 1 0   -  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-K6 Poule M5/6-K6            
nr 1  poule M5/6-F              
Het Kompas 2              
St. Franciscus 2              
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 D2 nr 1  poule M5/6-F Het Kompas 2   -  
  15:00 D2 nr 1  poule M5/6-F St. Franciscus 2   -  
  16:00 D2 Het Kompas 2 St. Franciscus 2   -  
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust Nummer 1 gaat door naar de finale
Halve finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-H1 Poule M5/6-H1            
Het Kompas 1 Het Kompas 1 2 0 0 6 9 1
Parnassia 2 De Toermalijn 1 1 0 1 3 3 5
De Toermalijn 1 Parnassia 2 0 0 2 0 2 8
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 11 april 2019 16:00 3A1 Het Kompas 1 De Toermalijn 1 4 - 0
do, 11 april 2019 16:40 3A1 Het Kompas 1 Parnassia 2 5 - 1
do, 11 april 2019 17:20 3A1 De Toermalijn 1 Parnassia 2 3 - 1
Halve finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-H2 Poule M5/6-H2            
De Pionier 1 De Pleiaden 1 2 0 0 6 6 0
De Pleiaden 1 De Pionier 1 1 0 0 3 4 1
Het Kompas 2 Het Kompas 2 0 0 2 0 1 9
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 11 april 2019 16:00 3A2 De Pleiaden 1 De Pionier 1 1 - 0
do, 11 april 2019 16:40 3A2 De Pleiaden 1 Het Kompas 2 5 - 0
do, 11 april 2019 17:20 3A2 De Pionier 1 Het Kompas 2 4 - 1
  Speelduur 2 x 20 minuten met 5 minuten rust                
Finale M5/6
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 18 april 2019 18:30 Rabo1 Het Kompas 1 De Pleiaden 1 4 - 4
wint na strafschoppen