ANd9GcSL_Vw_8tsmqcH0lVs-3zY3tb3XXAGiCc6hcaX06rwf1fIhKcfLiOWAbx6f
Meisjes 5/6
tijd tussen ronden: 00:35  is 20 min spelen + kwartier rust
 
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust De nummers 1 en 2 van de poule gaan door naar de halve finale poules Tussentijd
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
verschuiving wedstrijden: 00:10 deel wedstrijden begint 10 min later om te spreiden
Poule M5/6-A Poule M5/6-A             BIAS
Parnassia 1                
St. Franciscus 1                
Brederode Dalton 1                   Alles is alle wedstrijden op de lijst
Jan Campert 1               leeg is alleen wedstrijden met teamnaam
datum tijd veld wedstrijd uitslag
di, 17 maart 2020 16:00 3A1 Parnassia 1 St. Franciscus 1   -  
di, 17 maart 2020 16:00 3A2 Brederode Dalton 1 Jan Campert 1   -  
di, 17 maart 2020 16:35 3A1 Parnassia 1 Brederode Dalton 1   -  
di, 17 maart 2020 16:35 3A2 St. Franciscus 1 Jan Campert 1   -  
di, 17 maart 2020 17:10 3A1 Parnassia 1 Jan Campert 1   -  
di, 17 maart 2020 17:10 3A2 St. Franciscus 1 Brederode Dalton 1   -  
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-B Poule M5/6-B            
Het Kompas 1                
De Toermalijn 1                
De Pionier 1                
Parnassia 2
datum tijd veld wedstrijd uitslag
wo, 18 maart 2020 15:00 3A1 Het Kompas 1 De Toermalijn 1   -  
wo, 18 maart 2020 15:00 3A2 De Pionier 1 Parnassia 2   -  
wo, 18 maart 2020 15:35 3A1 Het Kompas 1 De Pionier 1   -  
wo, 18 maart 2020 15:35 3A2 De Toermalijn 1 Parnassia 2      
wo, 18 maart 2020 16:10 3A1 Het Kompas 1 Parnassia 2      
wo, 18 maart 2020 16:10 3A2 De Toermalijn 1 De Pionier 1      
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-C Poule M5/6-C            
St. Franciscus 2                
Brederode Dalton 2                
Parnassia 3                
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 19 maart 2020 16:00 3A1 St. Franciscus 2 Brederode Dalton 2   -  
do, 19 maart 2020 16:35 3A1 St. Franciscus 2 Parnassia 3   -  
do, 19 maart 2020 17:10 3A1 Brederode Dalton 2 Parnassia 3   -  
Parnassia 3              
               
             
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  16:00 D1 St. Franciscus 2 Brederode Dalton 2   -    
  16:00 D2 Parnassia 3 0   -    
  16:35 D1 St. Franciscus 2 Parnassia 3   -    
  16:35 D2 Brederode Dalton 2 0   -  
  17:15 D1 St. Franciscus 2 0   -  
  17:15 D2 Brederode Dalton 2 Parnassia 3   -  
einde voorronde Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-E Poule M5/6-E            
               
               
               
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 D1 0 0   -  
  15:00 D1 0 0   -  
  16:00 D1 0 0   -  
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-F Poule M5/6-F            
                 
                 
                 
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 D2 0 0   -  
  15:00 D2 0 0   -  
  16:00 D2 0 0   -  
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-G Poule M5/6-G            
                 
                 
                 
datum tijd veld wedstrijd   uitslag  
  14:30 D1 0 0   -  
  15:30 D1 0 0   -  
  16:30 D1 0 0      
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust Nummer 1 gaat door naar de halve finales              
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-K2 Poule M5/6-K2            
nr 2  poule M5/6-A              
nr 1  poule M5/6-B              
nr 2  poule M5/6-C              
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 F2 nr 2  poule M5/6-A nr 2  poule M5/6-B   -  
  15:00 F2 nr 2  poule M5/6-A nr 2  poule M5/6-C   -  
  16:00 F2 nr 2  poule M5/6-B nr 2  poule M5/6-C   -  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-K3 Poule M5/6-K3            
nr 1  poule M5/6-C              
nr 1  poule M5/6-C              
nr 2  poule M5/6-F              
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:30 F1 nr 1  poule M5/6-C nr 1  poule M5/6-C   -  
  15:30 F1 nr 1  poule M5/6-C nr 2  poule M5/6-F   -  
  16:30 F1 nr 1  poule M5/6-C nr 2  poule M5/6-F   -  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-K4 Poule M5/6-K4            
nr 1  poule M5/6-D              
nr 2  poule M5/6-A              
nr 2 poule M5/6-G              
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:30 F2 nr 1  poule M5/6-D nr 2  poule M5/6-A   -  
  15:30 F2 nr 1  poule M5/6-D nr 2 poule M5/6-G   -  
  16:30 F2 nr 2  poule M5/6-A nr 2 poule M5/6-G   -  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-K5 Poule M5/6-K5            
nr 1  poule M5/6-E              
nr 2  poule M5/6-B              
               
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 D1 nr 1  poule M5/6-E nr 2  poule M5/6-B   -  
  15:00 D1 nr 1  poule M5/6-E 0   -  
  16:00 D1 nr 2  poule M5/6-B 0   -  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-K6 Poule M5/6-K6            
nr 1  poule M5/6-F              
nr 2  poule M5/6-C              
nr 2  poule M5/6-C              
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 D2 nr 1  poule M5/6-F nr 2  poule M5/6-C   -  
  15:00 D2 nr 1  poule M5/6-F nr 2  poule M5/6-C   -  
  16:00 D2 nr 2  poule M5/6-C nr 2  poule M5/6-C   -  
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust Nummer 1 gaat door naar de finale
Halve finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-H1 Poule M5/6-H1            
nr 1  Poule M5/6-A                
nr 1  Poule M5/6-C                
nr 2  Poule M5/6-B                
datum tijd veld wedstrijd uitslag
wo, 08 april 2020 15:00 3A1 nr 1  Poule M5/6-A nr 2  Poule M5/6-B   -  
wo, 08 april 2020 15:35 3A1 nr 1  Poule M5/6-A nr 1  Poule M5/6-C   -  
wo, 08 april 2020 16:10 3A1 nr 2  Poule M5/6-B nr 1  Poule M5/6-C   -  
Halve finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M5/6-H2 Poule M5/6-H2            
nr 1  Poule M5/6-B              
nr 2  Poule M5/6-A              
nr 2  Poule M5/6-C              
datum tijd veld wedstrijd uitslag
wo, 08 april 2020 15:00 3A2 nr 2  Poule M5/6-A nr 1  Poule M5/6-B   -  
wo, 08 april 2020 15:35 3A2 nr 2  Poule M5/6-A nr 2  Poule M5/6-C   -  
wo, 08 april 2020 16:10 3A2 nr 1  Poule M5/6-B nr 2  Poule M5/6-C   -  
  Speelduur 2 x 20 minuten met 5 minuten rust                
Finale M5/6
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 16 april 2020 18:30 Rabo1 nr 1  poule M5/6-H1 nr 1  poule M5/6-H2   -