Meisjes 7/8
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust De nummers 1 en 2 van de poule gaan
door naar de kwart finale poules
 
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-A Poule M7/8-A            
Parnassia 1 St. Franciscus 1 2 1 0 7 7 1
St. Franciscus 1 De Toermalijn 1 2 1 0 7 5 2
De Toermalijn 1 Parnassia 1 1 0 2 3 1 3
De Beekvliet 1 De Beekvliet 1 0 0 3 0 1 8
datum tijd veld wedstrijd uitslag
wo, 20 maart 2019 14:00 3A Parnassia 1 St. Franciscus 1 0 - 1
wo, 20 maart 2019 14:00 3B De Toermalijn 1 De Beekvliet 1 2 - 1
wo, 20 maart 2019 14:40 3A Parnassia 1 De Toermalijn 1 0 - 2
wo, 20 maart 2019 14:40 3B St. Franciscus 1 De Beekvliet 1 5   0
wo, 20 maart 2019 15:20 3A Parnassia 1 De Beekvliet 1 1   0
wo, 20 maart 2019 15:20 3B St. Franciscus 1 De Toermalijn 1 1   1
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-B Poule M7/8-B            
De Pleiaden 1 De Pleiaden 1 2 0 0 6 6 0
Brederode Dalton 1 Het Kompas 1 1 0 1 3 3 2
Het Kompas 1 Brederode Dalton 1 0 0 2 0 0 7
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 26 maart 2019 16:00 3A De Pleiaden 1 Brederode Dalton 1 4 - 0
di, 26 maart 2019 16:40 3A De Pleiaden 1 Het Kompas 1 2 - 0
di, 26 maart 2019 17:20 3A Brederode Dalton 1 Het Kompas 1 0 - 3
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-C Poule M7/8-C            
Jan Campert 1 Bosbeek 1 1 1 0 4 3 0
Bosbeek 1 De Hoeksteen 1 1 0 1 3 3 3
De Hoeksteen 1 Jan Campert 1 0 1 1 1 0 3
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 26 maart 2019 16:00 3B Jan Campert 1 Bosbeek 1 0 - 0
di, 26 maart 2019 16:40 3B Jan Campert 1 De Hoeksteen 1 0 - 3
di, 26 maart 2019 17:20 3B Bosbeek 1 De Hoeksteen 1 3 - 0
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-D Poule M7/8-D            
De Zefier 1 De Rozenbeek 1 1 1 0 4 5 0
De Klipper 1 De Klipper 1 1 1 0 4 3 0
De Rozenbeek 1 De Zefier 1 0 0 2 0 0 8
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
wo, 27 maart 2019 14:00 3A De Zefier 1 De Klipper 1 0 - 3
wo, 27 maart 2019 14:40 3A De Zefier 1 De Rozenbeek 1 0 - 5
wo, 27 maart 2019 15:20 3A De Klipper 1 De Rozenbeek 1 0 - 0
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-E Poule M7/8-E            
De Vuurtoren 1 De Vuurtoren 1 1 1 0 4 6 0
Parnassia 2 St. Franciscus 2 1 1 0 4 4 0
St. Franciscus 2 Parnassia 2 0 0 2 0 0 10
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
wo, 27 maart 2019 14:00 3B De Vuurtoren 1 Parnassia 2 6 - 0
wo, 27 maart 2019 14:40 3B De Vuurtoren 1 St. Franciscus 2 0 - 0
wo, 27 maart 2019 15:20 3B Parnassia 2 St. Franciscus 2 0 - 4
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-F Poule M7/8-F            
De Toermalijn 2 De Toermalijn 2 1 1 0 4 2 1
Parnassia 3 St. Franciscus 3 1 0 1 3 2 2
St. Franciscus 3 Parnassia 3 0 1 1 1 0 1
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 02 april 2019 16:00 3A De Toermalijn 2 Parnassia 3 0 - 0
di, 02 april 2019 16:40 3A De Toermalijn 2 St. Franciscus 3 2 - 1
di, 02 april 2019 17:20 3A Parnassia 3 St. Franciscus 3 0 - 1
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-G Poule M7/8-G            
               
               
               
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  16:00 D1 0 0   -  
  16:40 D1 0 0   -  
  17:20 D1 0 0   -  
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-H Poule M7/8-H            
               
               
               
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  16:00 D2 0 0   -  
  16:40 D2 0 0   -  
  17:20 D2 0 0   -  
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-I Poule M7/8-I            
               
               
               
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  14:00 F1 0 0   -  
  14:40 F1 0 0   -  
  15:20 F1 0 0   -  
einde voor
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust Nummer 1 en de twee beste nummers 2 gaan door naar de halve finales  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-K1 Poule M7/8-K1            
St. Franciscus 1 St. Franciscus 1 1 1 0 4 2 1
De Vuurtoren 1 Ook de twee beste De Hoeksteen 1 1 0 1 3 1 1
De Hoeksteen 1 nummers 2 gaan door De Vuurtoren 1 0 1 1 1 1 2
 naar de halve finales
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
do, 04 april 2019 16:00 3A St. Franciscus 1 De Vuurtoren 1 1 - 1
do, 04 april 2019 16:40 3A St. Franciscus 1 De Hoeksteen 1 1 - 0
do, 04 april 2019 17:20 3A De Vuurtoren 1 De Hoeksteen 1 0 - 1
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-K2 Poule M7/8-K2            
De Pleiaden 1 De Klipper 1 1 1 0 4 2 0
De Toermalijn 2 De Pleiaden 1 1 1 0 4 1 0
De Klipper 1 De Toermalijn 2 0 0 2 0 0 3
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
do, 04 april 2019 16:00 3B De Pleiaden 1 De Toermalijn 2 1 - 0
do, 04 april 2019 16:40 3B De Pleiaden 1 De Klipper 1 0 - 0
do, 04 april 2019 17:20 3B De Toermalijn 2 De Klipper 1 0 - 2
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-K3 Poule M7/8-K3            
St. Franciscus 2 De Toermalijn 1 1 1 0 4 2 1
De Toermalijn 1 St. Franciscus 2 1 0 1 3 3 3
Bosbeek 1 Bosbeek 1 0 1 1 1 1 2
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 09 april 2019 16:00 3A St. Franciscus 2 De Toermalijn 1 1 - 2
di, 09 april 2019 16:40 3A St. Franciscus 2 Bosbeek 1 2 - 1
di, 09 april 2019 17:20 3A De Toermalijn 1 Bosbeek 1 0 - 0
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-K4 Poule M7/8-K4            
De Rozenbeek 1 De Rozenbeek 1 1 1 0 4 2 0
Het Kompas 1 St. Franciscus 3 0 2 0 2 0 0
St. Franciscus 3 Het Kompas 1 0 1 1 1 0 2
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 09 april 2019 16:00 3B De Rozenbeek 1 Het Kompas 1 2 - 0
di, 09 april 2019 16:40 3B De Rozenbeek 1 St. Franciscus 3 0 - 0
di, 09 april 2019 17:20 3B Het Kompas 1 St. Franciscus 3 0 - 0
De twee beste nummer 2 teams tot nu toe zijn: score
De twee beste nummer 2 teams
worden als volgt berekend:
De Pleiaden 1 40101 De Pleiaden 1 40101
St. Franciscus 2 30003 St. Franciscus 2 30003 aantal punten x 10000
De Hoeksteen 1 30001 doelpuntensaldo x 100
Is je team als tweede geeindigd? St. Franciscus 3 20000 aantal doelpunten voor +
Dan bestaat toch de kans dat het team totaal score
door gaat naar de halve finales
Let op ! De  twee beste nummers 2 gaan door!
Kijk dus na 9 april op de website.
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-K5 Poule M7/8-K5            
               
               
               
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  16:00 D1 De Vuurtoren 1 Het Kompas 1   -  
  16:40 D1 De Vuurtoren 1 0   -  
  17:20 D1 Het Kompas 1 0   -  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-K6 Poule M7/8-K6            
               
               
               
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
  16:00 D2 De Toermalijn 2 De Hoeksteen 1   -  
  16:40 D2 De Toermalijn 2 0   -  
  17:20 D2 De Hoeksteen 1 0   -  
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust Nummer 1 gaat door naar de finale  
Halve finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-H1 Poule M7/8-H1            
St. Franciscus 1 St. Franciscus 1 1 1 0 4 2 1
De Toermalijn 1 De Pleiaden 1 0 2 0 2 1 1
De Pleiaden 1 De Toermalijn 1 0 1 1 1 0 1
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 16 april 2019 16:00 3A St. Franciscus 1 De Toermalijn 1 1 - 0
di, 16 april 2019 16:40 3A St. Franciscus 1 De Pleiaden 1 1 - 1
di, 16 april 2019 17:20 3A De Toermalijn 1 De Pleiaden 1 0 - 0
Halve finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule M7/8-H2 Poule M7/8-H2            
De Klipper 1 De Klipper 1 2 0 0 6 3 1
De Rozenbeek 1 St. Franciscus 2 1 0 1 3 7 3
St. Franciscus 2 De Rozenbeek 1 0 0 2 0 1 7
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 16 april 2019 16:00 3B De Klipper 1 De Rozenbeek 1 1 - 0
di, 16 april 2019 16:40 3B De Klipper 1 St. Franciscus 2 2 - 1
di, 16 april 2019 17:20 3B De Rozenbeek 1 St. Franciscus 2 1 - 6
  Speelduur 2 x 20 minuten met 5 minuten rust                
Finale M7/8
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 18 april 2019 19:30 Rabo1 St. Franciscus 1 De Klipper 1 4 - 2