Jongens 5/6
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust De nummers 1 en 2 van de poule gaan door naar de kwart finale poules
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-A Poule J5/6-A            
Parnassia 1 Parnassia 1 2 1 0 7 7 3
Het Kompas 1 Het Kompas 1 1 1 1 4 5 7
De Beekvliet 1 St. Franciscus 1 1 1 1 4 5 3
St. Franciscus 1 De Beekvliet 1 0 1 2 1 3 7
datum tijd veld wedstrijd uitslag
ma, 18 maart 2019 16:00 C1 Parnassia 1 Het Kompas 1 4 - 1
ma, 18 maart 2019 16:00 C2 De Beekvliet 1 St. Franciscus 1 0 - 3
ma, 18 maart 2019 16:40 C1 Parnassia 1 De Beekvliet 1 1 - 0
ma, 18 maart 2019 16:40 C2 Het Kompas 1 St. Franciscus 1 1 - 0
ma, 18 maart 2019 17:20 C1 Parnassia 1 St. Franciscus 1 2 - 2
ma, 18 maart 2019 17:20 C2 Het Kompas 1 De Beekvliet 1 3 - 3
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-B Poule J5/6-B            
De Toermalijn 1 Brederode Dalton 1 3 0 0 9 20 4
De Pleiaden 1 Jan Campert 1 2 0 1 6 8 5
Brederode Dalton 1 De Pleiaden 1 1 0 2 3 6 8
Jan Campert 1 De Toermalijn 1 0 0 3 0 0 17
datum tijd veld wedstrijd uitslag
di, 19 maart 2019 16:00 C1 De Toermalijn 1 De Pleiaden 1 0 - 4
di, 19 maart 2019 16:00 C2 Brederode Dalton 1 Jan Campert 1 5 - 2
di, 19 maart 2019 16:40 C1 De Toermalijn 1 Brederode Dalton 1 0 - 10
di, 19 maart 2019 16:40 C2 De Pleiaden 1 Jan Campert 1 0 - 3
di, 19 maart 2019 17:20 C1 De Toermalijn 1 Jan Campert 1 0 - 3
di, 19 maart 2019 17:20 C2 De Pleiaden 1 Brederode Dalton 1 2 - 5
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-C Poule J5/6-C            
Bosbeek 1 De Pionier 1 3 0 0 9 25 0
De Hoeksteen 1 Bosbeek 1 2 0 1 6 10 14
De Zefier 1 De Zefier 1 1 0 2 3 11 22
De Pionier 1 De Hoeksteen 1 0 0 3 0 6 16
datum tijd veld wedstrijd uitslag
wo, 20 maart 2019 14:00 C1 Bosbeek 1 De Hoeksteen 1 3 - 2
wo, 20 maart 2019 14:00 C2 De Zefier 1 De Pionier 1 0 - 11
wo, 20 maart 2019 14:40 C1 Bosbeek 1 De Zefier 1 7 - 6
wo, 20 maart 2019 14:40 C2 De Hoeksteen 1 De Pionier 1 0   8
wo, 20 maart 2019 15:20 C1 Bosbeek 1 De Pionier 1 0   6
wo, 20 maart 2019 15:20 C2 De Hoeksteen 1 De Zefier 1 4   5
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-D Poule J5/6-D            
De Vliegende Hollander 1 De Klipper 1 2 1 0 7 13 6
De Klipper 1 Het Kompas 2 2 1 0 7 10 7
Het Kompas 2 De Vliegende Hollander 1 0 1 2 1 2 5
De Origon 1 De Origon 1 0 1 2 1 3 10
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 21 maart 2019 16:00 C1 De Vliegende Hollander 1 De Klipper 1 0 - 2
do, 21 maart 2019 16:00 C2 Het Kompas 2 De Origon 1 3 - 1
do, 21 maart 2019 16:40 C1 De Vliegende Hollander 1 Het Kompas 2 2 - 3
do, 21 maart 2019 16:40 C2 De Klipper 1 De Origon 1 7   2
do, 21 maart 2019 17:20 C1 De Vliegende Hollander 1 De Origon 1 0   0
do, 21 maart 2019 17:20 C2 De Klipper 1 Het Kompas 2 4   4
De Vliegende Hollander 1 0
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-E Poule J5/6-E            
De Westbroek 1 De Vuurtoren 1 2 1 0 7 10 1
Parnassia 2 Parnassia 2 2 1 0 7 5 0
De Vuurtoren 1 De Beekvliet 2 1 0 2 3 5 8
De Beekvliet 2 De Westbroek 1 0 0 3 0 1 12
datum tijd veld wedstrijd uitslag
ma, 25 maart 2019 16:00 C1 De Westbroek 1 Parnassia 2 0 - 2
ma, 25 maart 2019 16:00 C2 De Vuurtoren 1 De Beekvliet 2 4 - 1
ma, 25 maart 2019 16:40 C1 De Westbroek 1 De Vuurtoren 1 0 - 6
ma, 25 maart 2019 16:40 C2 Parnassia 2 De Beekvliet 2 3   0
ma, 25 maart 2019 17:20 C1 De Westbroek 1 De Beekvliet 2 1   4
ma, 25 maart 2019 17:20 C2 Parnassia 2 De Vuurtoren 1 0   0
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-F Poule J5/6-F            
St. Franciscus 2 St. Franciscus 2 2 0 1 6 20 6
De Toermalijn 2 Brederode Dalton 2 2 0 1 6 13 7
Het Kompas 3 De Toermalijn 2 2 0 1 6 9 5
Brederode Dalton 2 Het Kompas 3 0 0 3 0 0 24
datum tijd veld wedstrijd uitslag
di, 26 maart 2019 16:00 C1 St. Franciscus 2 De Toermalijn 2 1 - 3
di, 26 maart 2019 16:00 C2 Het Kompas 3 Brederode Dalton 2 0 - 6
di, 26 maart 2019 16:40 C1 St. Franciscus 2 Het Kompas 3 14 - 0
di, 26 maart 2019 16:40 C2 De Toermalijn 2 Brederode Dalton 2 2   4
di, 26 maart 2019 17:20 C1 St. Franciscus 2 Brederode Dalton 2 5   3
di, 26 maart 2019 17:20 C2 De Toermalijn 2 Het Kompas 3 4   0
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-G Poule J5/6-G            
Jan Campert 2 De Hoeksteen 2 2 0 0 6 6 2
De Pleiaden 2 De Pleiaden 2 1 0 1 3 2 2
De Hoeksteen 2 Jan Campert 2 0 0 2 0 3 7
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
wo, 27 maart 2019 14:00 C1 Jan Campert 2 De Pleiaden 2 1 - 2
wo, 27 maart 2019 14:40 C1 Jan Campert 2 De Hoeksteen 2 2 - 5
wo, 27 maart 2019 15:20 C1 De Pleiaden 2 De Hoeksteen 2 0 - 1
               
               
               
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-H Poule J5/6-H            
De Zefier 2 De Zefier 2 2 0 0 6 13 3
De Pionier 2 De Vliegende Hollander 2 1 0 1 3 9 4
De Vliegende Hollander 2 De Pionier 2 0 0 2 0 0 15
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
wo, 27 maart 2019 14:00 C2 De Zefier 2 De Pionier 2 9 - 0
wo, 27 maart 2019 14:40 C2 De Zefier 2 De Vliegende Hollander 2 4 - 3
wo, 27 maart 2019 15:20 C2 De Pionier 2 De Vliegende Hollander 2 0 - 6
      De Pionier 2 De Vliegende Hollander 2      
      De Zefier 2 De Vliegende Hollander 2      
      De Pionier 2 De Zefier 2      
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-I Poule J5/6-I            
Parnassia 3 Parnassia 3 2 0 0 6 10 2
Bosbeek 2 De Beekvliet 3 1 0 1 3 5 6
De Beekvliet 3 Bosbeek 2 0 0 2 0 2 9
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 02 april 2019 16:00 C1 Parnassia 3 Bosbeek 2 5 - 1
di, 02 april 2019 16:40 C1 Parnassia 3 De Beekvliet 3 5 - 1
di, 02 april 2019 17:20 C1 Bosbeek 2 De Beekvliet 3 1 - 4
De vier beste nummer 3 teams
worden als volgt berekend:
De vier beste nummer 3 teams tot nu toe zijn: score
   
aantal punten x 10000      
doelpuntensaldo x 100      
aantal doelpunten voor +    
totaal score  
einde voor
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust Nummer 1 gaat door naar de halve finales  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-K1 Poule J5/6-K1            
Parnassia 1 Parnassia 1 2 0 0 6 5 1
De Hoeksteen 2 Het Kompas 2 1 0 1 3 2 4
Het Kompas 2 De Hoeksteen 2 0 0 2 0 2 4
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
do, 04 april 2019 16:00 C1 Parnassia 1 De Hoeksteen 2 2 - 1
do, 04 april 2019 16:40 C1 Parnassia 1 Het Kompas 2 3 - 0
do, 04 april 2019 17:20 C1 De Hoeksteen 2 Het Kompas 2 1 - 2
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-K2 Poule J5/6-K2            
Brederode Dalton 1 Brederode Dalton 1 2 0 0 6 12 1
De Zefier 2 De Zefier 2 1 0 1 3 4 6
Parnassia 2 Parnassia 2 0 0 2 0 0 9
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
do, 04 april 2019 16:00 C2 Brederode Dalton 1 De Zefier 2 6 - 1
do, 04 april 2019 16:40 C2 Brederode Dalton 1 Parnassia 2 6 - 0
do, 04 april 2019 17:20 C2 De Zefier 2 Parnassia 2 3 - 0
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-K3 Poule J5/6-K3            
De Pionier 1 De Pionier 1 2 0 0 6 12 1
Parnassia 3 Brederode Dalton 2 1 0 1 3 5 7
Brederode Dalton 2 Parnassia 3 0 0 2 0 3 12
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 09 april 2019 16:00 C1 De Pionier 1 Parnassia 3 8 - 0
di, 09 april 2019 16:40 C1 De Pionier 1 Brederode Dalton 2 4 - 1
di, 09 april 2019 17:20 C1 Parnassia 3 Brederode Dalton 2 3 - 4
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-K4 Poule J5/6-K4            
De Klipper 1 Het Kompas 1 1 1 0 4 4 3
Het Kompas 1 De Pleiaden 2 1 0 1 3 7 5
De Pleiaden 2 De Klipper 1 0 1 1 1 5 8
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 09 april 2019 16:00 C2 De Klipper 1 Het Kompas 1 2 - 2
di, 09 april 2019 16:40 C2 De Klipper 1 De Pleiaden 2 3 - 6
di, 09 april 2019 17:20 C2 Het Kompas 1 De Pleiaden 2 2 - 1
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-K5 Poule J5/6-K5            
De Vuurtoren 1 Jan Campert 1 2 0 0 6 7 5
Jan Campert 1 De Vliegende Hollander 2 1 0 1 3 6 6
De Vliegende Hollander 2 De Vuurtoren 1 0 0 2 0 4 6
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
do, 11 april 2019 16:00 C1 De Vuurtoren 1 Jan Campert 1 2 - 3
do, 11 april 2019 16:40 C1 De Vuurtoren 1 De Vliegende Hollander 2 2 - 3
do, 11 april 2019 17:20 C1 Jan Campert 1 De Vliegende Hollander 2 4 - 3
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-K6 Poule J5/6-K6            
St. Franciscus 2 St. Franciscus 2 2 0 0 6 8 3
Bosbeek 1 Bosbeek 1 1 0 1 3 4 6
De Beekvliet 3 De Beekvliet 3 0 0 2 0 5 8
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
do, 11 april 2019 16:00 C2 St. Franciscus 2 Bosbeek 1 4 - 0
do, 11 april 2019 16:40 C2 St. Franciscus 2 De Beekvliet 3 4 - 3
do, 11 april 2019 17:20 C2 Bosbeek 1 De Beekvliet 3 4 - 2
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust Nummer 1 gaat door naar de finale  
Halve finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-H1 Poule J5/6-H1            
Parnassia 1 De Pionier 1 2 0 0 6 8 0
De Pionier 1 Parnassia 1 0 1 1 1 1 4
Jan Campert 1 Jan Campert 1 0 1 1 1 1 6
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 16 april 2019 16:00 C1 Parnassia 1 De Pionier 1 0 - 3
di, 16 april 2019 16:40 C1 Parnassia 1 Jan Campert 1 1 - 1
di, 16 april 2019 17:20 C1 De Pionier 1 Jan Campert 1 5 - 0
Halve finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J5/6-H2 Poule J5/6-H2            
Brederode Dalton 1 St. Franciscus 2 2 0 0 6 7 3
Het Kompas 1 Brederode Dalton 1 1 0 1 3 6 6
St. Franciscus 2 Het Kompas 1 0 0 2 0 3 7
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 16 april 2019 16:00 C2 Brederode Dalton 1 Het Kompas 1 4 - 2
di, 16 april 2019 16:40 C2 Brederode Dalton 1 St. Franciscus 2 2 - 4
di, 16 april 2019 17:20 C2 Het Kompas 1 St. Franciscus 2 1 - 3
  Speelduur 2 x 20 minuten met 5 minuten rust                
Finale J5/6
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 18 april 2019 18:30 Rabo2 De Pionier 1 St. Franciscus 2 7 - 4