Jongens 7/8
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust De nummers 1 en 2 van de poule en de twee beste nummers 3 gaan door naar de kwart finale poules
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-A Poule J7/8-A            
Parnassia 1 De Klipper 1 2 1 0 7 11 3
De Pleiaden 1 Ook de twee beste De Pleiaden 1 2 1 0 7 6 2
De Klipper 1 nummers 3 gaan door Parnassia 1 1 0 2 3 2 10
De Beekvliet 1  naar de kwart finales De Beekvliet 1 0 0 3 0 2 6
datum tijd veld wedstrijd uitslag
ma, 18 maart 2019 16:00 4A Parnassia 1 De Pleiaden 1 0 - 2
ma, 18 maart 2019 16:00 4B De Klipper 1 De Beekvliet 1 2 - 1
ma, 18 maart 2019 16:40 4A Parnassia 1 De Klipper 1 0 - 7
ma, 18 maart 2019 16:40 4B De Pleiaden 1 De Beekvliet 1 2 - 0
ma, 18 maart 2019 17:20 4A Parnassia 1 De Beekvliet 1 2 - 1
ma, 18 maart 2019 17:20 4B De Pleiaden 1 De Klipper 1 2 - 2
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-B Poule J7/8-B            
St. Franciscus 1 St. Franciscus 1 2 1 0 7 6 1
De Toermalijn 1 De Toermalijn 1 2 1 0 7 5 0
Brederode Dalton 1 Brederode Dalton 1 1 0 2 3 3 6
Jan Campert 1 Jan Campert 1 0 0 3 0 1 8
datum tijd veld wedstrijd uitslag
di, 19 maart 2019 16:00 4A St. Franciscus 1 De Toermalijn 1 0 - 0
di, 19 maart 2019 16:00 4B Brederode Dalton 1 Jan Campert 1 2 - 1
di, 19 maart 2019 16:40 4A St. Franciscus 1 Brederode Dalton 1 2 - 1
di, 19 maart 2019 16:40 4B De Toermalijn 1 Jan Campert 1 2   0
di, 19 maart 2019 17:20 4A St. Franciscus 1 Jan Campert 1 4   0
di, 19 maart 2019 17:20 4B De Toermalijn 1 Brederode Dalton 1 3   0
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-C Poule J7/8-C            
De Pionier 1 De Pionier 1 2 0 1 6 5 4
De Rozenbeek 1 Bosbeek 1 1 1 1 4 7 3
Bosbeek 1 De Hoeksteen 1 1 1 1 4 3 3
De Hoeksteen 1 De Rozenbeek 1 1 0 2 3 3 8
datum tijd veld wedstrijd uitslag
wo, 20 maart 2019 14:00 4A De Pionier 1 De Rozenbeek 1 3 - 1
wo, 20 maart 2019 14:00 4B Bosbeek 1 De Hoeksteen 1 1 - 1
wo, 20 maart 2019 14:40 4A De Pionier 1 Bosbeek 1 2 - 1
wo, 20 maart 2019 14:40 4B De Rozenbeek 1 De Hoeksteen 1 2   0
wo, 20 maart 2019 15:20 4A De Pionier 1 De Hoeksteen 1 0   2
wo, 20 maart 2019 15:20 4B De Rozenbeek 1 Bosbeek 1 0   5
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-D Poule J7/8-D            
De Zefier 1 De Vliegende Hollander 1 3 0 0 9 11 2
De Vliegende Hollander 1 De Boekanier 1 1 1 1 4 2 2
De Boekanier 1 De Vuurtoren 1 1 0 2 3 5 9
De Vuurtoren 1 De Zefier 1 0 1 2 1 1 6
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 21 maart 2019 16:00 4A De Zefier 1 De Vliegende Hollander 1 0 - 4
do, 21 maart 2019 16:00 4B De Boekanier 1 De Vuurtoren 1 2 - 1
do, 21 maart 2019 16:40 4A De Zefier 1 De Boekanier 1 0 - 0
do, 21 maart 2019 16:40 4B De Vliegende Hollander 1 De Vuurtoren 1 6   2
do, 21 maart 2019 17:20 4A De Zefier 1 De Vuurtoren 1 1   2
do, 21 maart 2019 17:20 4B De Vliegende Hollander 1 De Boekanier 1 1   0
De Zefier 1 0
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-E Poule J7/8-E            
De Origon 1 De Origon 1 3 0 0 9 8 1
De Westbroek 1 Het Kompas 1 2 0 1 6 8 2
Het Kompas 1 De Westbroek 1 1 0 2 3 7 8
Parnassia 2 Parnassia 2 0 0 3 0 0 12
datum tijd veld wedstrijd uitslag
ma, 25 maart 2019 16:00 4A De Origon 1 De Westbroek 1 4 - 1
ma, 25 maart 2019 16:00 4B Het Kompas 1 Parnassia 2 4 - 0
ma, 25 maart 2019 16:40 4A De Origon 1 Het Kompas 1 1 - 0
ma, 25 maart 2019 16:40 4B De Westbroek 1 Parnassia 2 5   0
ma, 25 maart 2019 17:20 4A De Origon 1 Parnassia 2 3   0
ma, 25 maart 2019 17:20 4B De Westbroek 1 Het Kompas 1 1   4
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-F Poule J7/8-F            
De Pleiaden 2 St. Franciscus 2 3 0 0 9 4 0
Het Kompas 2 De Pleiaden 2 2 0 1 6 7 3
De Beekvliet 2 De Beekvliet 2 0 1 2 1 3 7
St. Franciscus 2 Het Kompas 2 0 1 2 1 1 5
datum tijd veld wedstrijd uitslag
di, 26 maart 2019 16:00 4A De Pleiaden 2 Het Kompas 2 2 - 0
di, 26 maart 2019 16:00 4B De Beekvliet 2 St. Franciscus 2 0 - 1
di, 26 maart 2019 16:40 4A De Pleiaden 2 De Beekvliet 2 5 - 2
di, 26 maart 2019 16:40 4B Het Kompas 2 St. Franciscus 2 0   2
di, 26 maart 2019 17:20 4A De Pleiaden 2 St. Franciscus 2 0   1
di, 26 maart 2019 17:20 4B Het Kompas 2 De Beekvliet 2 1   1
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-G Poule J7/8-G            
De Toermalijn 2 Jan Campert 2 2 0 0 6 10 0
Brederode Dalton 2 De Toermalijn 2 1 0 1 3 2 3
Jan Campert 2 Brederode Dalton 2 0 0 2 0 0 9
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
wo, 27 maart 2019 14:00 4A De Toermalijn 2 Brederode Dalton 2 2 - 0
wo, 27 maart 2019 14:40 4A De Toermalijn 2 Jan Campert 2 0 - 3
wo, 27 maart 2019 15:20 4A Brederode Dalton 2 Jan Campert 2 0 - 7
Voorronde ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-H Poule J7/8-H            
Rozenbeek 2 De Pionier 2 2 0 0 6 12 0
Parnassia 3 Rozenbeek 2 1 0 1 3 2 7
De Pionier 2 Parnassia 3 0 0 2 0 0 7
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
wo, 27 maart 2019 14:00 4B Rozenbeek 2 Parnassia 3 2 - 0
wo, 27 maart 2019 14:40 4B Rozenbeek 2 De Pionier 2 0 - 7
wo, 27 maart 2019 15:20 4B Parnassia 3 De Pionier 2 0 - 5
De twee beste nummer 3 teams tot nu toe zijn: score De twee beste nummer 3 teams
worden als volgt berekend:
De Hoeksteen 1 40003 De Hoeksteen 1 40003
De Westbroek 1 29907 De Westbroek 1 29907 aantal punten x 10000
Brederode Dalton 1 29703 doelpuntensaldo x 100
Is je team als derde geeindigd? De Vuurtoren 1 29605 aantal doelpunten voor +
Dan bestaat toch de kans dat het team Parnassia 1 29202 totaal score
door gaat naar de kwart finale poules. De Beekvliet 2 9603
Let op ! De  twee beste nummers 3 gaan door! Parnassia 3 -700
Kijk dus na 27 maart op de website. Brederode Dalton 2 -900
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust Nummer 1 gaat door naar de halve finale poules  
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-K1 Poule J7/8-K1            
De Klipper 1 Jan Campert 2 1 1 0 4 5 1
Jan Campert 2 Het Kompas 1 1 1 0 4 1 0
Het Kompas 1 De Klipper 1 0 0 2 0 1 6
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 02 april 2019 16:00 4A De Klipper 1 Jan Campert 2 1 - 5
di, 02 april 2019 16:40 4A De Klipper 1 Het Kompas 1 0 - 1
di, 02 april 2019 17:20 4A Jan Campert 2 Het Kompas 1 0 - 0
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-K2 Poule J7/8-K2            
St. Franciscus 1 De Pleiaden 2 1 1 0 4 3 2
De Pionier 2 De Pionier 2 1 1 0 4 2 1
De Pleiaden 2 St. Franciscus 1 0 0 2 0 1 3
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 02 april 2019 16:00 4B St. Franciscus 1 De Pionier 2 0 - 1
di, 02 april 2019 16:40 4B St. Franciscus 1 De Pleiaden 2 1 - 2
di, 02 april 2019 17:20 4B De Pionier 2 De Pleiaden 2 1 - 1
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-K3 Poule J7/8-K3            
De Pionier 1 De Pionier 1 2 0 0 6 5 1
De Pleiaden 1 De Pleiaden 1 1 0 1 3 5 2
De Toermalijn 2 De Toermalijn 2 0 0 2 0 0 7
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
do, 04 april 2019 16:00 4A De Pionier 1 De Pleiaden 1 2 - 1
do, 04 april 2019 16:40 4A De Pionier 1 De Toermalijn 2 3 - 0
do, 04 april 2019 17:20 4A De Pleiaden 1 De Toermalijn 2 4 - 0
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-K4 Poule J7/8-K4            
De Vliegende Hollander 1 De Vliegende Hollander 1 2 0 0 6 8 1
De Toermalijn 1 Rozenbeek 2 0 1 1 1 3 6
Rozenbeek 2 De Toermalijn 1 0 1 1 1 4 8
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
do, 04 april 2019 16:00 4B De Vliegende Hollander 1 De Toermalijn 1 5 - 1
do, 04 april 2019 16:40 4B De Vliegende Hollander 1 Rozenbeek 2 3 - 0
do, 04 april 2019 17:20 4B De Toermalijn 1 Rozenbeek 2 3 - 3
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-K5 Poule J7/8-K5            
De Origon 1 Bosbeek 1 2 0 0 6 2 0
Bosbeek 1 De Hoeksteen 1 1 0 1 3 3 1
De Hoeksteen 1 De Origon 1 0 0 2 0 0 4
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 09 april 2019 16:00 4A De Origon 1 Bosbeek 1 0 - 1
di, 09 april 2019 16:40 4A De Origon 1 De Hoeksteen 1 0 - 3
di, 09 april 2019 17:20 4A Bosbeek 1 De Hoeksteen 1 1 - 0
Kwart finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-K6 Poule J7/8-K6            
St. Franciscus 2 St. Franciscus 2 1 1 0 4 6 2
De Boekanier 1 De Boekanier 1 1 0 1 3 2 5
De Westbroek 1 De Westbroek 1 0 1 1 1 3 4
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
di, 09 april 2019 16:00 4B St. Franciscus 2 De Boekanier 1 4 - 0
di, 09 april 2019 16:40 4B St. Franciscus 2 De Westbroek 1 2 - 2
di, 09 april 2019 17:20 4B De Boekanier 1 De Westbroek 1 2 - 1
  Speelduur 2 x 10 minuten zonder rust Nummer 1 gaat door naar de finale        
Halve finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-H1 Poule J7/8-H1            
Jan Campert 2 De Pionier 1 2 0 0 6 8 0
De Pionier 1 Jan Campert 2 1 0 1 3 5 4
Bosbeek 1 Bosbeek 1 0 0 2 0 0 9
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
do, 11 april 2019 16:00 4A Jan Campert 2 De Pionier 1 0 - 4
do, 11 april 2019 16:40 4A Jan Campert 2 Bosbeek 1 5 - 0
do, 11 april 2019 17:20 4A De Pionier 1 Bosbeek 1 4 - 0
Halve finales ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule J7/8-H2 Poule J7/8-H2            
De Pleiaden 2 De Vliegende Hollander 1 1 1 0 4 2 1
De Vliegende Hollander 1 St. Franciscus 2 1 0 1 3 1 1
St. Franciscus 2 De Pleiaden 2 0 1 1 1 1 2
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
do, 11 april 2019 16:00 4B De Pleiaden 2 De Vliegende Hollander 1 1 - 1
do, 11 april 2019 16:40 4B De Pleiaden 2 St. Franciscus 2 0 - 1
do, 11 april 2019 17:20 4B De Vliegende Hollander 1 St. Franciscus 2 1 - 0
  Speelduur 2 x 25 minuten met 5 minuten rust                
Finale J7/8
datum tijd veld wedstrijd uitslag
do, 18 april 2019 19:30 Rabo2 De Pionier 1 De Vliegende Hollander 1 2 - 2
wint na strafschoppen