Regio Finales
Speelduur 2 x 12 minuten zonder rust   ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-
ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule Meisjes 5/6 Poule Meisjes 5/6            
De Kring Haarlem De Kring 3 0 0 9 18 4
Jong Geleerd Halfweg De Pleiaden 2 0 1 6 11 4
De Reiger Lisserbroek De Reiger 1 0 2 3 7 15
De Pleiaden Velsen Jong Geleerd 0 0 3 0 3 16
datum tijd veld wedstrijd uitslag
wo, 15 mei 2019 14:00 C1 De Kring Jong Geleerd 8 - 1
wo, 15 mei 2019 14:00 C2 De Reiger De Pleiaden 0 - 7
wo, 15 mei 2019 15:00 C1 De Kring De Reiger 7 - 2
wo, 15 mei 2019 15:00 C2 Jong Geleerd De Pleiaden 1 - 3
wo, 15 mei 2019 16:00 C1 De Kring De Pleiaden 3 - 1
wo, 15 mei 2019 16:00 C2 Jong Geleerd De Reiger 1 - 5
Speelduur 2 x 12 minuten zonder rust ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-
ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule A Meisjes 7/8 Poule A Meisjes 7/8            
Bos en Vaartschool Haarlem Bos en Vaartschool 2 0 0 6 3 0
De Boog Haarlemmermeer Zuid De Boog 1 0 1 3 2 2
Icarus Heemstede Icarus 0 0 2 0 0 3
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
wo, 15 mei 2019 14:00 4A Bos en Vaartschool De Boog 2 - 0
wo, 15 mei 2019 14:50 4A Bos en Vaartschool Icarus 1 - 0
wo, 15 mei 2019 15:40 4A De Boog Icarus 2 - 0
ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-
ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule B Meisjes 7/8 Poule B Meisjes 7/8            
St. Franciscus Velsen St. Franciscus 2 0 0 6 7 0
Bosbouwers Hoofddorp Bosbouwers 1 0 1 3 3 5
De Kameleon Zwanenburg De Kameleon 0 0 2 0 2 7
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
wo, 15 mei 2019 14:00 4B St. Franciscus Bosbouwers 3 - 0
wo, 15 mei 2019 14:50 4B St. Franciscus De Kameleon 4 - 0
wo, 15 mei 2019 15:40 4B Bosbouwers De Kameleon 3 - 2
Finale Meisjes 7/8
datum tijd veld wedstrijd uitslag
wo, 15 mei 2019 16:30 4A Bos en Vaartschool St. Franciscus 1 - 2
Prijsuitreiking na de laatste wedstrijd
Speelduur 2 x 12 minuten zonder rust   ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-
ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule Jongens 5/6 Poule Jongens 5/6            
Beatrixschool Haarlem De Pionier 2 0 1 6 8 7
De Reiger Lisserbroek De Reiger 2 0 1 6 7 5
De Pionier Velsen Beatrixschool 1 0 2 3 7 8
De Kameleon Zwanenburg De Kameleon 1 0 2 3 9 11
datum tijd veld wedstrijd uitslag
wo, 15 mei 2019 14:30 C1 Beatrixschool De Reiger 1 - 2
wo, 15 mei 2019 14:30 C2 De Pionier De Kameleon 4 - 3
wo, 15 mei 2019 15:30 C1 Beatrixschool De Pionier 3 - 2
wo, 15 mei 2019 15:30 C2 De Reiger De Kameleon 4 - 2
wo, 15 mei 2019 16:30 C1 Beatrixschool De Kameleon 3 - 4
wo, 15 mei 2019 16:30 C2 De Reiger De Pionier 1 - 2
Speelduur 2 x 12 minuten zonder rust ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-
ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule A Jongens 7/8 Poule A Jongens 7/8            
Bos en Vaartschool Haarlem Bos en Vaartschool 1 1 0 4 1 0
t Joppe Haarlemmermeer Zuid t Joppe 1 0 1 3 1 1
Nicolaas Beets Heemstede Nicolaas Beets 0 1 1 1 0 1
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
wo, 15 mei 2019 14:00 3A Bos en Vaartschool t Joppe 1 - 0
wo, 15 mei 2019 14:50 3A Bos en Vaartschool Nicolaas Beets 0 - 0
wo, 15 mei 2019 15:40 3A t Joppe Nicolaas Beets 1 - 0
ge-
won-
nen
ge-
lijk
ver-
lo-
ren
pun-
ten
voor te-
gen
Poule B Jongens 7/8 Poule B Jongens 7/8            
de Optimist Hoofddorp de Optimist 1 1 0 4 2 1
De Pionier Velsen Jong Geleerd 1 1 0 4 1 0
Jong Geleerd Zwanenburg De Pionier 0 0 2 0 1 3
datum tijd veld wedstrijd   uitslag    
wo, 15 mei 2019 14:00 3B de Optimist De Pionier 2 - 1
wo, 15 mei 2019 14:50 3B de Optimist Jong Geleerd 0 - 0
wo, 15 mei 2019 15:40 3B De Pionier Jong Geleerd 0 - 1
Finale Jongens 7/8
datum tijd veld wedstrijd uitslag
wo, 15 mei 2019 16:30 3A Bos en Vaartschool de Optimist 3 - 0
Afbeeldingsresultaat voor voetbalbeker,Afbeeldingsresultaat voor voetbalbeker
Prijsuitreiking na de laatste wedstrijd